|
|||||||
20.00 | Gala večer hra: Jean Genet: "Zamilovaný zajatec" jevištní adaptace: Lara Bruhl & Albert Dichy Compagnie Lara (Francie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 (tlumočeno z francouzštiny do češtiny a angličtiny) |
||||||
|
|||||||
12.00 | Tisková konference: Alain Robbe-Grillet (Francie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 Sponzor: Paegas |
||||||
16.00 | Hovory listu The Guardian: "Výhled ze smrti" Gary Younge (moderátor), Ko Un (Jižní Korea), Duo Duo (Čína), William T. Vollmann (USA) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
19.00 | Mezinárodní večer: Alain Robbe-Grillet (Francie), John Calder (Velká Británie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
|
|||||||
12.00 | Tisková konference: Elmore Leonard (USA) Theatre Minor, Vodičkova 6, 110 00 Praha 1 |
||||||
13.00 | Tisková konference: Homero Aridjis (Mexiko), Ersi Sotiropoulos (Řecko) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
14.00 | Autogramiáda: Elmore Leonard: "Pagan Babies" Big Ben Bookshop, Malá Štupartská 5, Praha 1 |
||||||
16.00 | Hovory listu The Guardian: "Únikové cesty" Gary Younge (moderátor), Elmore Leonard, , Homero Aridjis, Christopher Logue Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
16.00 | Hovory a autogramiáda: "Oživení" John Calder (moderator), Alain Robbe-Grillet, Václav Jamek Francouzský institut, Štěpánská 35, Praha 1 |
||||||
19.00 | Mezinárodní večer: Elmore Leonard (USA), Jiří Gruša (Česká republika), Ko Un (Jižní Korea) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
|
|||||||
12.00 | Tisková konference: Duo Duo (Čína) & Ko Un (Jižní Korea) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
13.00 | Tisková konference: William T. Vollmann (USA) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
14.00 | Tisková konference: Christopher Logue (Velká Británie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
14.00 | Autogramidáda: William T. Vollmann: "The Atlas", Duo Duo: "The Boy Who Catches Wasps" Big Ben Bookshop, Malá Štupartská 5, Praha 1 |
||||||
16.00 | Hovory: "Evropa na barikádách" Jiří Gruša (moderátor), , Homero Aridjis, Christopher Logue, Ersi Sotiropoulos, John Calder Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
16.00 | Hovory: Albert Dichy: "Na smrt odsouzený" Francouzský institut, Štěpánská 35, Praha 1 |
||||||
19.00 | Mezinárodní večer: Homero Aridjis (Mexiko), Ersi Sotiropoulos (Řecko), Christopher Logue (Velká Británie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
|
|||||||
13.00 | Autogramiáda: Christopher Logue: "War Music" Big Ben Bookshop, Malá Štupartská 5, Praha 1 |
||||||
14.00 | Autogramiáda: Jiří Gruša: "The Questionnaire" John Calder: "Pursuit" Big Ben Bookshop, Malá Štupartská 5, Praha 1 |
||||||
15.00 | Čtení: Daniela Hodrová (Česká republika) Jim Naughton (Velká Británie) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
15.00 | Autogramiáda: Ko Un: "Korean Zen Poems" Homero Aridjis: "Eyes to See Otherwise" Ersi Sotiropoulos: "Bitter Oranges" Big Ben Bookshop, Malá Štupartská 5, Praha 1 |
||||||
16.00 | Hovory: "Pohanské děti" Michael March (moderátor), Elmore Leonard, William T. Vollmann Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
18.00 | Autogramiáda: Daniela Hodrová: "Trýznivé město" Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
19.00 | Mezinárodní večer: Ludvík Vaculík (Česká republika), William T. Vollmann (USA), Duo Duo (Čína) Divadlo Minor, Vodičkova 6, Praha 1 |
||||||
Všechna představení v Divadle Minor jsou simultánně
tlumočena do jazyka anglického a českého.
Vstupenky jsou k dispozici v pokladně Divadla Minor (+420 2 22 23 13 51) a v knihkupectví Big Ben Bookshop (+420 2 24 82 65 65).